Ilm Täna: 15 ... 24 Homme: 17 ... 26
Allikas: EMHI
Minu kuhuminna.ee
Fotogaleriid
Reede, 25. mai 2018
Uudis
Intsikurmu Festivali esinejate hulka lisandusid artistid Islandilt ja Lätist, Vaiko Eplik ning Erki Pärnoja
Jaga Facebookis


Intsikurmu Festival täiendab oma selleaastast geograafilist haaret artistidega Islandilt ja Lätist. Saareriigist toob teile südantsoojendavat elektroonikat Low Roar, lõunanaabrite juurest saabub nii Instrumentist kui sooloartistina tuntud Shipsea. Eesti artistide esindus kasvas samuti nelja esineja võrra: Vaiko Eplik ja Eliit, Erki Pärnoja: Efterglow, Frankie Animal, Colors of Today.

Festivalipassid on eelmüügis Piletilevis. Soodushinnaga 35 eurot saab passe hankida teisipäevani, 11. aprillini: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/muusika/intsikurmu-festival-2017-festivali-pass-204570/

Varem on välja hüütud Lucy Rose (UK), Liima (DK/FI), Throws (UK), Noah Kin (FI), Põhja Konn, Progress ning Mauno Meesit Trio. Festival toimub 4.-5. augustil taas Intsikurmu metsapargis Põlvas.

Low Roar ehk Ryan Karazija elab küll Islandil, kuid kui geograafilist segadust juurde külvata, siis võib lisada, et ta on sündinud Ühendriikides ning tal on Mehhiko päritolu ema ning Leedu päritolu isa. Muusikaga tegeles Ryan ka Californias, olles viimati laulja ja kitarrist indie rocki bändis Audrye Sessions. Islandil salvestas ta aga üksi köögis kõigepealt omanimelise debüütalbumi, kogus mõned aastad tuntust ja ning teise albumiga "0" olid kutsed juba festivalide nagu Eurosonic, The Great Escape, ATP, Lowlands, Iceland Airwaves lavadele. Rääkimata sellest, et ta oli kolinud salvestamiseks köögist sobivaks timmitud garaaži. Muuhulgas nõudis temaga vahepeal personaalset kohtumist Jaapani arvutimängude võlur Hideo Kojima ("Metal Gear"), mille tulemusena kõlas ta muusika ka Koijma eelmise aasta "Death Stranding" kahes videos. Lähiajal ilmub tema kolmas täispikk "Once In A Long Long While".

Shipsea on Instrumentist tuntud J?nis Šipk?vicsi sooloprojekt, mille mõjutused ulatuvad Nils Frahmist artistideni nagu James Blake, Justin Vernon, Philip Glass või Laurie Anderson. Shipsea sai alguse barokk- ning klassikalisest muusikast, kus ta laulis kontratenorina Bachi, Händeli ning Pärdi töödele eri dirigentide ja solistidega, nende hulgas näiteks Roger Norrington, Helmuth Rilling ja Gidon Kremer. Tema esinemine loob helimaailma, mis juhatab kuulajad läbi kummalise teekonna nähtamatute kooride, värvikate vokaaleksperimentide, habraste mürakorduste, vabade klaveriimprovisatsioonide ning emotsionaalsete rütmidega.

Intsikurmu Festival toimub 4.-5. augustini Põlvas, Intsikurmu metsapargis. Sel aastal pakub festival muusikat kolmel laval. Kohvikutele ja baaridele on lisaks temaatilised alad nagu lesila, lasteala, spordiala, erinevad telkimise alad, metsagalerii, kunstiinstallatsioonid. Saab minna metsakinno ning metsamatkale.


Kommenteeri:
Nimi: E-post:
NB! Nime lisamine on kohustuslik, e-posti lisamine vabatahtlik (jääb nähtavaks teistele)
KontrollkoodLiida pildil
olevad numbrid
Esitleme
Külaliskorter Pärnus - 190 EUR/nädal!
Naudi Eesti suve Pärnus! Rendi luksuslik külaliskorter nädalaks Pärnusse! Hind vaid 170 EUR/nädal juunis, augustis. Hind sisaldab kõike ...
Luksuslikud nahkistmed Sinu autosse!
Paigaldame Sinu auto riidest istmekatete asemele luksusliku nahk-katte. Nahksisustuse saab paigaldada kõikidesse autodesse margist, mudelist ja ...
Sinu toote, teenuse või ürituse reklaamtekst võiks olla siin!
Soovid tutvustada oma toodet, teenust või tulevat üritust? Tee seda siin! Siin, ...
Kuhuminna.ee ootab uudiseid vaba aja sisustamisega seotud teemadel!
Kui sa oled avanud hubase restorani, karmi rockiklubi või sul on toimumas Eesti ...
Uudised
© Kuhuminna.ee 2005 - 2018 Ideed ja ettepanekud on oodatud: tel. +372 56 668 633, e-mail info@kuhuminna.ee
Reklaam Kuhuminna.ee-s | Kuhuminna.ee